צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
לקבוע פגישה
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

אודות


פרופ' אלי מכטיי מכהן כמנהל המחלקה לפריודונטיה (מחלות / ניתוחי חניכיים ושתלים דנטליים) וראש בית הספר להתמחויות ברפואת שיניים של הקריה הרפואית רמב"ם. פרופ' מכטיי הינו פרופ' מן המניין (קליני) בפקולטה לרפואה של הטכניון. עוסק מזה למעלה מ- 30 שנים במחקר (קליני ויישומי), הוראת סטודנטים ומתמחים, ועבודה קלינית עם דגש על טיפול במחלות חניכיים ושתלים דנטליים.

פרופ' מכטיי שימש כנשיא החטיבה הישראלית של האיגוד העולמי למחקר דנטלי וחבר הועד המנהל האירופאי של הפדרציה האירופאית למחקר דנטלי. חבר מערכת וסוקר מדעי של מספר רב של עיתונים מקצועיים בינ"ל ולשעבר העורך הראשי של CRD. פרופ' מכטיי כיהן גם כיו"ר האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה (מחלות וניתוחי חניכיים) וראש הועדה המקצועית לפריודונטיה של המועצה המדעית. בנוסף, פרופ' מכטיי משמש כפרופ' אורח בחטיבה למחלות וניתוחי חניכיים בפקולטה לרפואת שיניים של אוניברסיטת הרוורד בבוסטון.

מומחה לחניכיים

במרפאתנו מתבצעים כל מגוון טיפולי השיניים (משמרת ומשקמת, עקירות), וטיפולי חניכיים והשתלות דנטליות (כולל פרוצדורות רגנרטיביות לבניה ושחזור עצם הלסת, הרמות סינוס סגורות ופתוחות כירורגיות פריאפיקליות וביופסיות). חשוב מכל אנו מדגישים את הרפואה המונעת בכל רמותיה (ניקויי אבן ורובד דנטלי עם הדרכה לגהות הפה; מניעת עששת ע"י הפלרה מקצועית ואישית של שיניים).

 

אודות

 

 

 

 

צרו קשר
מרפאת שיניים פרופ' אלי מכטיי | מומחה לחניכיים והשתלות שיניים
חייגו אלינו עכשיו:
03-9307941
פנו אלינו בדוא”ל:
cincoa.machtei@gmail.com
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן