לקבוע פגישה
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

פרסומים


 

"קבוצת חוקרים, בראשות פרופ' מכטיי פירסה לאחרונה מחקר בעיתון היוקרתי clinical Implant dentistry & Related Research שבו הראו, שלאחר עקירת שיניים אחרויות בלסת העליונה, ישנה הקטנה בממדי הגובה של עצם הלסת באזור, שנובעת לא רק מספיגת הרכס הגרמי כפי שנהוג היה לחשוב עד עתה, אלא גם מהגדלת חלל הסינוס הממקסילרי לכוון מטה.

תופעה זאת יכולה להשפיע על היכולת לבצע שתלי שיניים באיזור.  ביצוע פרוצדורה של 'שימור רכס' בעת העקירה (השתלת עצם במכתשית ממנה הוצא השרש) גרם להקטנה משמעותית של התופעה הנ"ל שדבר שיאפשר לבצע שתלים דנטליים באזור ביתר פשטות (ללא צורך בהרמת סינוס או פרוצדורות מורכבות אחרות)"

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28745002

 

 

מחלות החניכיים הוגדרו מחדש – נייר עמדה משותף לאיגוד האירופאי והאמריקאי לפריודונטיה פורסם החדש

ה- AAP (American Academy of Periodontology) בשיתוף ה- EFP (European Federation of Periodontology) פרסמו החדש את הסיווג (קלסיפיקציה) החדש למחלות חניכיים ושתלים דנטליים.

הקלסיפיקציה החדשה הינה תוצאה של מאמץ משותף של כמאה חוקרים וקלינאים שנבחרו מרחבי העולם.  מישראל השתתפו פרופ' אלי מכטיי, ועמו פרופ' גולדשטיין ופרופ' שפירא.  

סיווג חדש זה ישפיע רבות על דרכי האבחון והטיפול של מחלות חניכיים סביב שיניים ושתלים בעשורים הקרובים תוך שהוא מוכוון לטיפול פרטני על סמך פרמטרים של גורמי סיכון.

לקישור למאמר:

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29926951

 

לכל הפרסומים של פרופ' אלי מכטיי לחצו כאן

צרו קשר
מרפאת שיניים פרופ' אלי מכטיי | מומחה לחניכיים והשתלות שיניים
חייגו אלינו עכשיו:
03-9307941
פנו אלינו בדוא”ל:
CincoA.machtei@gmail.com
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן