צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צוות המרפאה


תמונה של - פרופ' אלי מכטיי
השאירו הודעה ל פרופ' אלי מכטיי

פרופ' אלי מכטיי

פרופ' אלי מכטיי מכהן כמנהל המחלקה לפריודונטיה (מחלות / ניתוחי חניכיים ושתלים דנטליים) וראש בית הספר להתמחויות ברפואת שיניים של הקריה הרפואית רמב"ם. פרופ' מכטיי הינו פרופ' מן המניין (קליני) בפקולטה לרפואה של הטכניון. עוסק מזה למעלה מ- 30 שנים במחקר (קליני ויישומי), הוראת סטודנטים ומתמחים, ועבודה קלינית עם דגש על טיפול במחלות חניכיים ושתלים דנטליים.

פרופ' מכטיי שימש כנשיא החטיבה הישראלית של האיגוד העולמי למחקר דנטלי וחבר הועד המנהל האירופאי של הפדרציה האירופאית למחקר דנטלי.  חבר מערכת וסוקר מדעי של מספר רב של עיתונים מקצועיים בינ"ל ולשעבר העורך הראשי של CRD.  פרופ' מכטיי כיהן גם כיו"ר האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה (מחלות וניתוחי חניכיים) וראש הועדה המקצועית לפריודונטיה של המועצה המדעית.

פרסם כ- 400 מאמרים ותקצירים מדעיים בעיתונות המקצועית.בנושאי גורמי הסיכון ודרכי הטיפול במחלות חניכיים ועצם סביב שינים ושתלים דנטליים.

פרופ' מכטיי הינו מרצה מבוקש בפורומים וכנסים בינלאומיים ובמסגרתם הרצה בארבע יבשות ועשרות מדינות ברחבי העולם.  מחקריו מצוטטים בהרחבה בספרי הלימוד העיקריים של המקצוע. בנוסף, פרופ' מכטיי משמש כפרופ' אורח בחטיבה למחלות וניתוחי  חניכיים בפקולטה לרפואת שיניים של אוניברסיטת הרוורד בבוסטון.

נולד בפתח-תקווה, מתגורר בהוד השרון, נשוי לאורנה ואב לאבנר, איילת ואיתי.

תחומי מחקר עיקריים:

הקשר הדו-סטרי בין מחלות חניכיים וזיהומים בחלל הפה עם מחלות ומצבים סיסטמיים שונים

רגנרציה של עצם סביב שיניים ושתלים דנטלים

צרו קשר
מרפאת שיניים פרופ' אלי מכטיי | מומחה לחניכיים והשתלות שיניים
חייגו אלינו עכשיו:
03-9307941
פנו אלינו בדוא”ל:
cincoa.machtei@gmail.com
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן